درباره ما

زمین را جایی برای زیستن نسل‌ها نگاه داریم

مهندسان مشاور زمین‌زیست یک شرکت سهامی خاص است که توسط کارشناسان جوانِ دانش‌آموخته از برترین دانشگاه‌های ایران و جهان و با کمک متخصصین ماهر و با تجربه پایه‌گذاری شده است. ما در زمین‌زیست (Zamin Zist) گستره‌ای از خدمات مشاوره، طراحی، اجرا و ساخت را در زمینه‌های مرتبط با زمین‌شناسی، مهندسی معدن، مهندسی محیط‌زیست، مهندسی عمران، مهندسی معماری و داوری حقوقی پروژه‌های مهندسی را ارائه می‌دهیم.
خدمات مشاوره‌ای که در زمین‌زیست ارائه می‌شود، مبتنی است بر آخرین یافته‎‌ها و دانش روز، راهکارهای خلاقانه و فناوری‌های نوآورانه؛ که در قالبی متناسب با شرایط فنی، خواسته‌های کارفرما و پاسداری از محیط‌زیست تعریف می‌شوند. ما در زمین‌زیست بر این باوریم که به پشتوانه سال‌ها تجربه بین‌المللی در معدنکاری و صنایع معدنی، ژئوتکنیک، صنعت آب، امور زیرساختی، دورسنجی و ساز و کارهای حقوقی و هم‌چنین با یاری گرفتن از صاحب‌نظرترین اساتید داخلی و خارجی و با هم‌یاری شرکت‌های خوشنام و پیشرو در تراز جهانی؛ می‌توان طرحی نو در انداخت و توسعه پایدار را با رویکردی زیست‌محیطی دنبال نمود.

آشنایی با زمین زیست

شرکت

مهندسان مشاور زمین‌زیست

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز است.

به پشتوانه بیش از شش دهه تجربه

آشنایی با خدمات و محصولات ما. کاتالوگ را دانلود کنید…

مشتریان و همکاران ما

شرکت‌هایی که از خدمات ما استفاده کرده‌اند

شرکت‌های همکار

کارفرمایان